Hakkımızda

Incirli Psikoteknik Egitim Kurumlari olarak kurulus yilimiz 2003 yilina tekabül etmektedir, uzun yillarin sagladigi tecrübe ve bilgi aslinda hakkimizda bilinmesi gereken önceliklerdendir, hizmet vermeye devam etmekte olan kurumumuzda birçok belge egitimi verilmektedir. Özellikle Psikoteknik alaninda sürücülerin ruhsal ve fiziksel olarak sürücülüge uygun adaylar olup olmadigini test eden belgelerinde egitimi verilmektedir.

Hakkimizda birçok bilgi söylemek mümkün ancak en temel kurulus sebebimiz elbette ki kurumlarin ve gerçek kisilerin ticari amaçli kurmak istedikleri firmalara yetki belgesi saglamak. Bu saydigimiz birçok belgede firmalara ticari amaçli ya da ticari amaç gütmeden yolcu ya da yük tasimaciligi yapma imkanlarini sunuyor. Ulastirma ve Haberlesme Bakanligi ile isimiz geregi sürekli olarak iletisim halindeyiz uzun yillar kurulan iletisim kurumun hangi dali ile nasil iletisim kuracagimiz hakkinda bize bilgi verirken bu avantaji müsterilerimize belgelerine en kisa sürede saglamakla gösteriyoruz. Birçok belgeyi bes gün gibi kisa bir zamanda gerekli islemlerle firma sahiplerine ya da kisilere teslim ediyoruz.

Hakkimizda söyleyebilecegimiz bir baska etken ise referanslarimiz, eger ne kadar kaliteli ve güvenli bir egitim kurumu oldugumuz görmek isterseniz ana sayfamizda bulunan referanslar ibaresine tiklayarak bakabilirsiniz.

Güvenli trafik, saglikli sürüs keyfi ve kalite için dogru adres Incirli Psikoteknik Egitim Kurumlari iletisim bilgilerimizi ana sayfamizdan ögrenebilirsiniz.


Referanslar
1
2
3
4
5
6
7