Vizyonumuz

Vizyonumuz psikoteknik alaninda ve sürücü belgelerinde egitim vermekte olan kurumlar arasinda ilk siralarda yer almaktir ki gidisatimiz da bu yöndedir. Uzun yillar önce kurulan kurumuz vizyonumuz geregi çalismalarina sürekli olarak önem vermekte, egitim kurumumuzda çalisanlarimizin da bu yönde adimlar atmasini saglamaktayiz.

Her zaman sorulan bundan bir on yil sonra kendinizi nerede görüyorsunuz sorusuna biz iste bu sekilde cevap veriyoruz Incirli Psikoteknik Egitim Kurumlari olarak bu hedefe her geçen gün yaklasmaktayiz. Artan müsteri kitlemiz ve referanslarimiz bunu kanitlar niteliktedir. Denizbank, Kompen, Taç, Mercedes-Benz, Türk Telekom, Vaillant, Türkiye Is Bankasi vb. birçok referansimiz bunlardan birkaçini olusturuyor, tamamini görmek isterseniz referanslar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Egitim kurumlarimizda verilmekte olan birçok belge bu referanslarimiz vasitasi ile tescillenmistir. Sürücülerin ruhsal ve fiziksel olarak araç kullanmaya ne kadar yatkin olduklarini belirten belgeler olan Psikoteknik belgelerde bunlar arasinda önemli olanlarindandir.

2003 yilinda kurulduktan sonra vizyonumuz geregi çalismalara hiz vererek büyüme hedefleyen egitim kurumumuz her geçen günle birlikte bunu gerçeklestirmektedir ve gerçeklestirmeye de devam edecektir. Uluslararasi ve yurtiçi prosedürlere uygun hizmet anlayisi ile belge vermeye devam eden kurumumuzda çalisan personellerimizde islerinin ehli olup bilgi ve tecrübe ile donanmis kisilerdir.


Referanslar
1
2
3
4
5
6
7